על המותג

היי, כיף שאת פה באתר שלי!

קוראים לי מירב, בת 33, גרה בפרדסיה ותמיד ממש אהבתי אופנה. במיוחד טישירטים. בהכשרה שלי אני בכלל עורכת לשונית (לא צריך לפחד לדבר לידי עברית), אבל אחרי הלידה של הבן הבכור הרבה דברים השתנו, ובער בי צורך מוזר להתחיל ליצור.

במקביל הייתי בחיפוש מתמיד אחרי טישירט מושלמת, שאף פעם לא צלח. אם מצאתי טישירט עם הדפס מהמם, הגזרה הייתה גנרית ומשעממת (וגם לא נוחה ומתאימה למבנה גוף אחד). אם מצאתי גזרה שאהבתי, היא בדרך כלל הייתה בחולצה חלקה. במקרים נדירים היה שילוב של השניים ואז היא הייתה במחיר מאוד גבוה, ולפעמים כל התנאים היו מתקיימים כולל מחיר סביר, אבל אחרי כביסה אחת היא הייתה מתעוותת או מוציאה כדוריות בד. התבאסתי. עד שהתחלתי לשאול את עצמי למה לא לנסות ליצור לבד את הטישירט המושלמת. אבל איפה מתחילים?

אז יצאתי למסע, ארוך ומפרך מאוד, של לימוד עצמי לייצור בגדים בארץ. נתקלתי בתהליך לא פשוט אבל הדרייב כבר היה שם, אז יאללה ממשיכות. אני זוכרת מוכר חביב בנחלת בנימין שאמר לי "בהצלחה" עם חיוך אחרי שרכשתי ממנו מטר בד. אמרתי לו "לא, אין צורך לאחל בהצלחה, זה סתם ניסוי קטן שאני עושה בשביל עצמי", והוא ענה שככה זה תמיד מתחיל אבל אי אפשר לדעת לאן זה ימשיך. כנראה שהוא ידע על מה הוא מדבר.

הניסוי הקטן שהתחיל ב-2018 הצליח, ולאט צמח המותג שלי שקיבל את השם THE NO DRAMA CLUB. השם של המותג משקף גם את הבגדים שהם קלילים, נוחים ומעודכנים, וגם את הגישה שאני שואפת לה בחיים בכלל.

כל ההדפסים מקוריים לחלוטין בעיצוב / ציור שלי, ומודפסים בכמות מוגבלת ובאופן חד פעמי. כל פריט עובר בדיקות קפדניות של איכות הבד ועמידות הגזרה לפני שיוצא לייצור בכמות גדולה.

יש לי התחייבות לגבי איכות הבגדים: אני מאמינה שבתקופה הנוכחית בה ה-fast Fashion נפוצה ופופולרית, צריך לתת קונטרה ראויה. לכן אני מתחייבת שהבגדים של THE NO DRAMA CLUB ישרתו אותך ואת המלתחה שלך במשך שנים. תהליך הייצור כולו זוכה להרבה מחשבה והשקעה – מבחירת הבדים, דרך תפירה באיכות עלית ועד בחירת שיטת ההדפס העמידה ביותר. והכל בעזרת ספקים ישראלים, ללא ניצול וללא אכזריות, ובצורה הוגנת.

אני תמיד זמינה לך לכל שאלה נוספת.

מירב